> Aktualności > Charytatywny turniej koszykówki

Charytatywny turniej koszykówki

29 września, w hali sportowej Zespołu Szkół Gastronomicznych w Pile odbył się Charytatywny Turniej Koszykówki, którego organizatorem była firma QGUAD/GRAPHICS EUROPE CENTRUM TECHNOLOGII INFORMATYCZNYCH. Dochód z turnieju zostanie przeznaczony na pilską sekcję RaceRunning.

Podczas turnieju, w duchu dobroczynności, altruizmu i sportowej atmosfery na parkiecie hali walczyło 8 drużyn. Turniej został otwarty przez Panią Dorotę Grzegorczyk – reprezentantkę firmy organizującej event oraz pomysłodawczynie całego turnieju. Organizatorzy zapewnili kibicom rozrywkę, w postaci loterii fantowej, można było napić się kawy i przegryźć ją pysznym ciastem. Bardzo miła niespodzianka spotkała racerunnerów- zostali zaproszeni na środek hali, były brawa, prezenty i pamiątkowe tabliczki. Po rozgrywkach, koszykarze usłyszeli krótką relację o działalności sekcji pilskiej złotowiankowego RaceRunning oraz trenerka Magdalena Wójkiewicz podziękowała zawodnikom, organizatorom i gościom za udział w wydarzeniu.

Wyniki:

1.WPS S.A Mirosław

2.Fundacja włącz się (Media Expert)

3.Plastwil

4.Staorostwo

5.Gym Factory

6.Quad Graphics

7.colours Factory

8.Aqua-Pil

Wielkie gratulację dla wszystkich uczestników i jeszcze większe dla organizatorów, szczególnie dla Pani Doroty Grzegorczyk 🙂