> Aktualności > Konkurs filmowy fundacji Złotowianka

Konkurs filmowy fundacji Złotowianka

Fundacja Złotowianka dzięki, której istnieje RaceRunning w Polsce ogłasza konkurs

Chodzi o stworzenie filmu propagującego przekazywanie 1% podatku na rzecz fundacji Złotowianka.

Po co Złotowiance 1%?

To środki niezbędne w leczeniu podopiecznych fundacji i w mniejszej części na rozwój pierwszej w Polsce sekcji RaceRunning. Osoby niepełnosprawne są naszym priorytetem, bez nich nie byłoby tego innowacyjnego sportu połączonego z mimowolną rehabilitacją. Zachęcamy do wzięcia udziału! Pamiętajcie RaceRunning i fundacja Złotowianka to jedno! Byłoby miło zaakcentować nas z rowerami w filmie konkursowym. Do dzieła!