• Rower – film o pasji, niepełnosprawności i RaceRunning Rower – film o pasji, niepełnosprawności i RaceRunning

    Obejrzyj
  • Czym jest RaceRunning? Czym jest RaceRunning?

    Dowiedz się więcej

Osiągnięcia

2016

RaceRunning Camp and Cup, Kopenhaga 

2 miejsce, 40 m: Zbigniew Żubryj, grupa RR1

7 miejsce, 100 m: Karolina Szade, grupa RR2

 

2017

RaceRunning Camp and Cup, Kopenhaga 

1 miejsce, 200 m: Marcelina Dziuba, grupa u14
1 miejsce, 400 m: Marcelina Dziuba, grupa u14

2 miejsce, 60 m: Zbigniew Żubryj

4 miejsce, 100 : Karolina Szade, grupa RR2

 

 

2018

Miting Lekkoatletyczny Osób Niepełnosprawnych, Słubice

1 miejsce, 100 m: Wojtek Grajewski, grupa RR1

2 miejsce, 100 m: Zbigniew Żubryj, grupa RR1

3 miejsce, 100 m: Kacper Boch, grupa RR1

1 miejsce, 100 m: Zofia Kałucka, open

2 miejsce, 100 m: Marcelina Dziuba, open

3 miejsce, 100 m: Hanna Zabłocka, open

 

Lekkoatletyczne Mistrzostwa Polski Osób Niepełnosprawnych, Bydgoszcz

1 miejsce, 100 m: Marcelina Dziuba,grupa RR1

2 miejsce, 100 m: Magdalena Nowak, grupa RR1

3 miejsce, 100 m: Hanna Zabłocka, grupa RR1

1 miejsce, 100 m: Zofia Kałucka, połączone grupy RR2/RR3

2 miejsce, 100 m: Karolina Szade, połączone grupy RR2/RR3

3 miejsce, 100 m: Marta Gruszczyńska, połączone grupy RR2/RR3

2 miejsce, 100 m: Artur Woźniak, grupa RR1

3 miejsce, 100 m: Leszek Bukowski, grupa RR1

2 miejsce, 100 m: Zbigniew  Żubryj, połączone grupy RR2/RR3

3 miejsce, 100 m: Wojtek Grajewski, połączone grupy RR2/RR3

4 miejsce, 100 m: Kacper Boch, połączone grupy RR2/RR3

 

RaceRunning Camp and Cup, Kopenhaga 

2 miejsce, 40 m: Marcelina Dziuba, grupa RR2

7 miejsce, 400 m: Marcelina Dziuba, grupa RR2

3 miejsce, 400 m: Karolina Szade, grupa RR2

3 miejsce, 1500 m: Karolina Szade, grupa RR2

4 miejsce, 40 m: Leszek Bukowski, grupa RR1

8 miejsce, 60 m: Leszek Bukowski, grupa RR1

 

Lekkoatletyczne Mistrzostwa Europy Osób Niepełnosprawnych, Berlin

8 miejsce, 100 m: Karolina Szade, grupa RR2

9 miejsce, 100 m: Marcelina Dziuba, grupa RR2

 

Memoriał Kamili Skolimowskiej, Chorzów

1 miejsce, 100 m: Sebastian Kolat, open

3 miejsce, 100 m: Kuba Matuszczak, open